produkty objednávky fotogalerie servis kontakt

Lemování pro fasádní sestavu EUV/B, EUV-L/B

ftp

 

Popis

Lemování EUV/B jsou určeny pouze pro novou řádu oken pro fasádní sestavu B_L. Umožňují těsné spojení střešního okna libovolné konstrukce montovaného ve střeše s oknem montovaným svislé ve fasádní stěně.
Lemování je dostupné v provedení umožňující montáž střešního okna v montážní hloubce V. Na individuální objednávku v montážní hloubce J(-3cm). Standardní montážní hloubka střešního okna s použitím lemování je V(0cm) – EUV/B.
Lemování EUV/B je univerzální a umožňuje montáž střešního okna ve většině střešních krytin (S,Z,H). Lemování EUV-L/BV slouží k montáži okna z použitím prokládané vyšší střešní krytiny (2 vrstvy po 5mm).
Lemování EUV/B je standardně přizpůsobené pro montáž jedné fasádní sestavy ( střešní okno+ svislé okno). Lze také vyrobit na objednávku jednotlivé moduly fasádního lemování pro možnost spojování několika fasádních sestav do vodorovných skupin.

Montáž fasádní sestavy se provádí ve střeše se sklonem od 15° do 55° pro montážní hloubku osazení V a od 30° do 55° pro hloubku J.

Skladba lemování:
Lemování pro fasádní sestavu EUV/B se skládá z těsnícího lemování pro střešní okno, dílů spojujících střešní a svislé okno a oplechování okapové částí v délce 120cm.

Prvky lemování:
Jednotlivé díly kompletního lemování fasádní sestavy:
1 — lemování pro střešní okno ( mimo spodního dílu)
2 — díl spojující obě okna
3 — těsnící hliníkový plech
4 — boční okapové žlaby
5 — boční krycí díly okapu
6 — krycí profil

 

 

kontakty: www: www.ibmont.cz telefon: 724 290 628 e-mail: skladany@ibmont.cz