produkty objednávky fotogalerie servis kontakt

půdní schody

ftp

Použití Půdní schody FAKRO – skládané schody, vyrobeny z borovicového dřeva. Umožňují jednoduchý a bezpečný výstup do půdních prostor. Po složení se schody celé schovají ve stropě a šetří tak drahocenný prostor. Schody se vyznačují:

  • funkčností
  • trvanlivostí a odolností
  • vysokým komfortem použití
  • jednoduchostí montáže

Půdní schody FAKRO se vyrábějí jako třídilné nebo čtyřdílné. Konstrukce schodů a materiály použity ve výrobě zaručují jednoduché, pohodlné a bezpečné využití půdních prostor. Systém montáže umožňuje jednoduchou montáž dvěmi osobami a přizpůsobení délky schodů výšce místnosti.

Popis

Ve standardu použitý termozolační poklop má tloušťku 36 mm, jeho rám je vyroben z borovicového dřeva, vyplněný polystyrénem a krytý z obou stran deskou HDF v přírodním nebo bílém provedení. Koeficient prostupu tepla je 1,1 W/m2K. Vnější, z interiéru viditelná strana poklopu je hladká a zakrývá veškeré montážní prvky. Zámek a ocelová ovládací tyč jsou součásti balení schodů a umožňují jejich jednoduché zavření. Originální konstrukce kování je vyrobena tak, aby nepřekážela při výstupu do půdních prostor. Mechanismus otevření schodů garantuje stabilitu v otevřené poloze a navíc zabrzdí poklop v polovině celkového otevření a zvyšuje tak bezpečnost manipulace. Sílu pružin je možno regulovat a doladit dle momentální potřeby zákazníka. Schody jsou vybaveny celoobvodovým těsněním. Jednotlivé stupně mají vyfrézované protiskluzové drážky, z bočnicemi jsou spojeny na rybinu a celý řebřík je vzdálen od plochy poklopu pro zajištění pohodlného výstupu.

 

 

kontakty: www: www.ibmont.cz telefon: 724 290 628 e-mail: skladany@ibmont.cz