produkty objednávky fotogalerie servis kontakt

protipožární stahovací schody LSF

ftp

Protipožární kovové schody LSF slouží k výstupu do půdních prostor a také představují omezenou ohňovou bariéru při vzniku požáru uvnitř budovy. Představují zabezpečení před šířením ohně a kouře do prostoru nad schody a umožňují získat dostatek nezbytného času pro příjezd požární techniky.
Vysoké parametry protipožární odolnosti umožňují jejich použití v místech, kde existuje možnost odříznutí cesty pro oheň.

Stahovací systém schodů umožňuje jeho složení do malých rozměrům, díky čemu vzniká možnost montáže schodů do konstrukce s malými rozměry otvorů.
Speciální regulační prvky poklopu schodů umožňují přizpůsobit schodiště výšce místnosti, bez potřeby dalších úprav nebo zkracování.
Kovové prvky schodiště jsou upraveny žárovým zinkováním. Víko je chráněno pozinkovaným plechem s bílým krycím nátěrem.
Schody LSF jsou určeny pro místnosti s max. výškou 320 cm. Existuje možnost prodloužení žebříku dodáním dalších segmentů. Pro správnost dodávky je nutno uvést přesnou šíři stupně.

 

Charakteristika

  • systém montáže umožňuje jednoduchou aplikaci schodů třemi osobami a jednoduché přizpůsobení délky žebříku k výšce místnosti bez nutnosti zkrácení
  • schody jsou nabízeny již smontované a kromě finálního usazení do otvoru nevyžadují žádné dodatečné předmontážní přípravy
  • schody jsou vybaveny celoobvodovým těsněním, které vlivem vysokých teplot zvětšuje svůj objem a zabraňuje průniku kouře do prostoru nad schody
  • stahovací systém skládání schodů umožňuje získání malých rozměrů rámů
   

 

 

kontakty: www: www.ibmont.cz telefon: 724 290 628 e-mail: skladany@ibmont.cz