produkty objednávky fotogalerie servis kontakt

Atypická řešení

Okno kolébkové
Okno kolébkové je oknem o speciální konstrukci. Okenní rám, křídlo a zasklení mají výjimeční tvar oblouku. Rovněž krycí elementy oplechovaní okna jsou speciálně přizpůsobené k tomu tvaru okna. Okno je typem kyvného střešního okna, ovládané pomocí okenní kličky umístěné ve spodní částí křídla. Okno kolébkové je atypickým výrobkem, konstruovaným a vyráběným na individuální objednávku.
 
Okno s falešným
sloupkem Okno FAKRO se sloupkem je určeno pro staré a historické budovy, nebo pro budovy na ně navazující. jeho charakteristickým znakem je svislý sloupek uprostřed zasklení a lemování v barvě černé, blížící se odstínu RAL 9005, který je připodobněn starým stavebním trendům. Použitím okna FAKRO se svislým sloupkem můžeme současně uchovat jedinečný a historický charakter stavby a zároveň vytvořit komfortní a moderní interiéry. Falešný sloupek je možno použít pro jakýkoli typ okna z nabídky Fakro bez omezení jeho předností.

Atypické tvary
Okna FAKRO mohou mít dle přání zákazníka libovolné tvary. Limitujícím faktorem může být jen reálnost technického řešení. Skladba zasklení sestává z vnějšího tvrzeného skla a vnějšího tvrzeného skla s nízkoemisní vrstvou, 4H–16–4HT. Střešní okna FAKRO mohou být vyrobena dle přání zákazníka v libovolném tvaru. Při objednávce atypického okna je nutno uvést sklon střechy, typ střešní krytiny a doložit nákres okna s okótovanými rozměry a vnitřními úhly atypického tvaru okna.

  Atypická lemování
Vnější oplechování a těsnící lemování může být vyrobeno jak z hliníkového plechu, tak dle požadavků zákazníka
z mědi nebo titanzinku.

 

 

kontakty: www: www.ibmont.cz telefon: 724 290 628 e-mail: skladany@ibmont.cz